www.saatalmavakti.com

Saat Almanın Tam Vakti !

www.saatalmavakti.com

Saat Almanın Tam Vakti !

www.saatalmavakti.com

Saat Almanın Tam Vakti !

Teknik Servis

Günümüzde satış sonrası Teknik Servis Hizmeti saatçilik sektöründe tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de önemli gelişmeler kaydederek, bir markanın piyasa koşullarına uyum sağlayabilmesinin olmazsa olmaz unsurlarından biri haline gelmiştir. Ülkemizde de bilinçli tüketici kitlesinin artması, satış sonrası destek hizmetlerini müşteri memnuniyeti açısından en üst düzeyde profesyonellik gerektiren bir faaliyet alanı durumuna getirmiştir.

Müşteri memnuniyetini tüm şirket hedeflerinin en üstünde tutarak yoluna devam eden Maya Saat, Teknik Servis anlayışını bu temel yaklaşımla geliştirmiş, uluslararası standartları ülkemizde uygulayabilmenin yollarını aramış ve özellikle İsviçreli dünya markalarının çalışma standartlarını bu alanın gelişiminde kendisine örnek alarak benimsemiş ve müşterilerine en iyi hizmeti verebilme yolunda kendini geliştirmiştir.

 

Firma :Automatic-Watch

AHATLI MH. 3124 SK. NO: 61 BARAN APT. KAT:3 DAİRE:8

Tel: 0542 215 95 68                                                                      KEPEZ  / ANTALYA 

 

 

 

Otomatik Saatlerimiz İçin Kullanım Kılavuzu 

Saatimize Göstermiş Olduğunuz İlgiden Dolayı Öncelikle Çok Teşekkür Ederiz.
Saatinizin İlk Çalışması Hakkında Yapılması Gerekenler Bilgiler Aşağıda Bilginize Sunulmuştur. 
1-Bilgi
Saatiniz Otomatik Makine Olması Sebebi İle Bazı Hassasiyetleri Vardır. Kısaca Örnek Vermek Gerekirse Saatinizi Alır Almaz Elinize Öncelikle Hiçbir Butonlarına Kesinlikle Basma malısınız. Eğer Saate Ayar Yapmak İstiyorsanız. Saatin Akrep Ve Yelkovanı Döndüren Kurma Kolunu Çekiniz ve Sonra Saati Sağa İleri Doğru 1 Gün Kadar Döndürün Akrep Ve Yelkovanı ve Bu Esnada Saat 12. yi geçmelidir Pozisyon Olarak. Ve Saat 3.de geçmelidir Yani Saat 12 de Takvimi Atacağı İçin. Ve Takvimi de 3. Gibi de Gün Takvimi Otomatik Kendisi Atacağı İçin. 
Yani Bu Saat Dilimi Sırasında Kesinlikle Düğmelerine Basmayınız Basarsanız Arıza Verir Takvimleri Saatinizin. Eğer Siz Kendiniz Takvim Ayarlarını Yapacaksınız Saatin Vakti 6. Gibi Durumda Olmalıdır Akrep Ve Yelkovanı. Bu İşlem Çok Önemlidir Saatiniz İçin. Ve Her Ay Takvim Ayarı Yapmak Gerekiyor Saatinize. Ve Otomatik Saatlerin Çalışma Kuralı Gergince Saat 31 Günü Veya Varsa 2 Haneli Takvim Bölümü Saate O Saatlerde 39 göstermektedir Onunun İçin Her Ay Takvimini Ayarlamak Gerekiyor.O Zamanda Veya Başka Günlerde Ayar İhtiyacı Duyduğunuzda Yukarıdaki Ayar İşlemini Yapmalısınız. Niçin Önemli Bu Uygulama. Takvim Zemberekleri Boşa Çıkmalı. Ve Ondan Sonra Basmalısınız Buton Düğmelerine. Eğer Önce Basarsanız Takvim Dişlisi Arıza Verir. Ve Takvim Bölümü Çalışmaz Hale Gelir. Ve Ona Bağlı Yay Sıkışması Meydana Gelerek Saatin Çalışmasında da Sorun Meydana Gelecektir. Ve Bu yukarıdaki uygulama İleri ki Günlerde Saatiniz Daha Uzun ve Sağlıklı Çalışmasını Sağlayacaktır.

2- Bilgi
Sonraki Günlerde. Saati Çalıştırdıktan Sonra Kolunuza Taktığınız Günlerde ve İkinci veya Üçünü Günlerde de Belli Olacaktır Arada Bir Durup Veya 1 Saat Gibi Geri Kalma Olursa. Sonra Çalışırsa. Saatinizin Bozuk Olduğu Anlamına Gelmez. O Zaman Şöyle Bir Sorun Var demektir. Saatinizin Dolumu Tam Gerçekleşmiyor Demektir. Yani Kolunuzun Hareketi Yerli Gelmiyor Demektir. Onun İçin Saatiniz Hem Otomatik Kolun Hareketi İle Çalışır. Hem de Köstekli Cep Saatleri Gibi Kurma Kolundan Kurulma Özelliğine Sahiptir. Bu Kurma Sistemi Saatin Kurma Kolu Bölümünden Yapılmaktadır Yani Akrep Ve Yelkovanı Çekip Döndüren Başlı Buton Adı. Kurma İşlemi Sırasından Bu Buton Yuvasına Tam Sıfır Oturtulmalıdır. Sonra Baş Ve Sadet Parmağınızın Arasına Kurma Kolunun Başını Alarak Sağa İleri Yürüterek Yapılır. Bu İşlem 10 ile 15 Saniye Gibi Olmalıdır Uzun Süreli Yapılmamalıdır. Genel de Otomatik Saati Kullanan Kişilerde Kolun Hareketi Yeterli Olmayabiliyor. Eğer Böyle Bir Sıkıntı Görürseniz Saatinizde. Bu Uygulamayı Yapınız. Yoksa Böyle Duraklama Sorun Yok Demektir. Kurma Yapmanıza Gerek Yoktur.
Ve Bazen Saatin Durduğu Veya Geri Kaldığı Konusunda Sıkıntı Yaşıyorlar Müşterilerimiz.

3-Bilgi

Otomatik Saatlerde Günlük Yanılma Vardır. Saati Satın Alırken Dikkate Almanızı Öneririz.Birde Saatiniz Yere Düşürülürse Veya Darbe Alırsa Saatiniz Mutlaka Hasar Alacak Ve Arıza Yapması Kaçınılmaz Olacaktır.

Kafanıza Takılan Sorularınızı Bize Yazın.

Veya Bize Telefon İle Ulaşarak Bilgi Alabilirsiniz. 

Telefonumuz: 0542 215 95 68

Automatic-Watch

Saygılarımızla