www.saatalmavakti.com

Saat Almanın Tam Vakti !

www.saatalmavakti.com

Saat Almanın Tam Vakti !

www.saatalmavakti.com

Saat Almanın Tam Vakti !

Sahtecilik izleme ve Önleme

  SİTEMİZ KESİNLİKLE SAHTE K.KARTI VE ÇALINTI OLAN K.KARLAR

                                        İÇİN GÜVENLİK SİSTEMİ İLE DONALTILMIŞTIR.

 

Sahtecilik (Fraud) Nedir? 

E-ticaret yapan işletmelerin birçoğu, sahtecilik (fraud)  riskiyle karşı karşıya kalır. Sahtecilik çeşitli yollarla ele geçirilen kredi kartı bilgilerinin ödemelerde kullanılmasıyla gerçekleşir.

 

Ters İbraz (Chargeback) Nedir? 

Kart sahibinin herhangi bir sahtecilik vakası ile karşılaşması durumunda; Visa, MasterCard, American Express gibi lisansör kuruluşların kuralları gereğince, e-ticaret siteleri için harcama itirazını karşılama yükümlülüğü (chargeback) doğar.

 

 Güvenlik

Özellikle yüksek risk düzeyine sahip ürün ve hizmetlerin satışını yapan e-ticaret firmalarının sahtecilik (fraud) konusunda önlem alması ve sahtecilik sonucu oluşacak ters ibrazlara (chargeback) karşı kendilerini korumaları gerekir. 

 

Uzmanlık Gerektiren Konu ve Ek Maliyet

Bu durumu önlemek amacıyla çoğu e-ticaret sitesi sahtecilik riski içeren işlemleri izlemek üzere bir yazılım satın almak ve şüpheli işlemleri izlemek için ek personel istihdam etmek zorunda kalır.

 

Siz İşinize Odaklanın, Online Ödeme Güvenliğini Bize Bırakın!

PayU; PCI DSS ve SSL sertifikalarına sahip ödeme sayfalarıyla, son kullanıcıların ödeme esnasında güvenliğini sağlamak için geliştirilen 100’ü aşkın sahtecilik (fraud) filtresiyle, işyerlerinin ters ibraz (chargeback) riskini ve olası kayıplarını minimum düzeyde tutar.  PayU’nun sahtecilik konusunda uzman ekibi ödeme işlemlerinizi, sizin yerinize inceler; riskli görülebilecek işlemleri anında iptal eder veya iptal etmeniz için sizi bilgilendirerek oluşabilecek muhtemel zararları ortadan kaldırır.

PayU; ayrıca talep etmeniz durumunda sahtecilik (fraud); ters ibraz (chargeback); VISA, MasterCard, AMEX vb. lisansör kuruluşların izleme programları hakkında danışmanlık hizmeti sunar. Detaylı bilgi almak için  tıklayın

Siz asıl işinize odaklanın online ödeme güvenliğini PayU’ya bırakın!