www.saatalmavakti.com

Saat Almanın Tam Vakti !

www.saatalmavakti.com

Saat Almanın Tam Vakti !

www.saatalmavakti.com

Saat Almanın Tam Vakti !

İade Şartları

İade Süresi
Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde iade edilecek ürünün/ürünlerin aşağıdaki adrese gönderilmesi gerekmektedir. 
İade Adresi
automatic-watch
Ahatlı Mh. 3124 SK. No:61 Baran Apt. Kat:3 Daire:8 KEPEZ / ANTALYA
Tel:0 542 215 95 68
İade Koşulları
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
İade edilecek ürünler, teslim alınan şeffaf koruma poşeti açılmadan ve orijinal paketi/ kutusu ile geri gönderilmelidir.
Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmemektedir.
Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.
Tüm iade talepleri info@saatalmavakti.com email adresine  bildirilmeli ve saatalmavakti.com iade adresine iletilmek üzere Aras Kargo ile gönderilmelidir. 
İade Başvurusu
saatlamavakti.com ana sayfasının altında yer alan “İletişim” linkini seçiniz.
Sipariş numaranızı,
İade edeceğiniz ürünün kodunu,
İade Gönderimi
İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve faturanızla birlikte Kargo ile  gönderebilirsiniz. Kargo ücreti saatalmavakti.com’a aittir. Kargo haricinde bir kargo firması ile gönderim yapılması durumunda, kargo ücreti tarafımızca karşılanamamaktadır. saatalmavakti.com’a  bildirilmeden yapılan kargo gönderimlerinin ücreti müşteriye aittir. 
İade Sonrası Süreç
İade edilen ürün/ürünlerin tarafımıza ulaşmasıyla birlikte, ürün/ürünlerin iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek, iade süreci başlatılır. İade ettiğiniz ürün/ürünlerin iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra iade veya red kararı verilebilir. 
İade Bedeli
İade kabulü halinde ürün/ürünlerin bedeli 5 iş günü içinde tarafımızdan bankanıza yatırılır. Bankanıza bağlı olarak 10 iş günü içerisinde ürün bedeli artı bakiye olarak kredi kartınıza yansır. Tamamen bankanızla ilgili bedel iadesi sürecinde saatalmavakti.com’un bankanıza müdahale hakkı bulunmamaktadır.